26 stycznia 2018

Poznaj GAP!

KILKA SŁÓW O NAS


Gdyńska Akademia Parkour to przede wszystkim społeczność ludzi z pasją do Parkour i Freerunningu. Prowadzimy zaawansowane treningi tych dyscyplin, zaszczepiamy pasję i dzielimy się doświadczeniem. Organizujemy również warsztaty i treningi plenerowe.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy z Klubu Sportowego Movement z kilkunastoletnim doświadczeniem w treningach Parkour i Freerunning.

 

NASI TRENERZY

Paweł Chabrowski

Grupa: Początkujaca 8 -12 lat
Szerzej znany jako “Chaber”, instruktor fitness, jeden z pierwszych “skaczących” w Gdyni, skarbnica wiedzy, trenuje od ponad 15 lat, charakteryzuje się niezwykłą odwagą oraz zawziętością podczas swoich treningów. Bardzo dokładny i konsekwentny trener.

Dawid Czostków

Grupa: Parkour pro 10 +
Szerzej znany jako “Lisu”, trenuje Parkour od ponad 10 lat, prowadził wiele warsztatów, skoczny jak sarna. Jego atutem są silne nogi i technika monkey preca.

Dariusz Oryszczak

Szerzej znany jako “Bruce” – instruktor Fitness, trenuje parkour od 12 lat, należał do pierwszej trójmiejskiej grupy parkour “TSP – Trójmiejska Scena Parkour”, człowiek o wyluzowanej naturze, specjalista od treningów wytrzymałościowych i rozciągania.

Marcin Piotrkowski

Szerzej znany jako “Steven”, trenuje Parkour od ponad 13 lat, prowadził wiele warsztatów, w swoich treningach kładzie duży nacisk na aspekt techniczny i siłowy.

Łukasz Nowak

Grupa: Forever Young 18+
Szerzej znany jako “krimek” – instruktor Fitness, solidny podczas treningów, specjalista od treningów akrobatycznych. Jego specjalność to gwiazda bez rąk.

Krystian Czaplicki

Szerzej znany jako “Czapla”, trenuje parkour od 11 lat, członek KS Movement od samego początku, prowadzi zajęcia sportowe z trudną młodzieżą, zaraża ludzi swoją pozytywną energią, prowadząc zajęcia stawia na dyscyplinę i ciężką prace.

Zobaczcie jak wyglądała strefa parkour na zakończenie lata 2019 i co się działo na warsztatach, które odbyły się na bulwarze w Gdyni.

Movement Vlog z sezonu 2018/2019

Filmy przedstawiające warsztaty w terenie w roku 2018 podczas trwania wakacji , kiedy sala jest nieczynna. Co sobotę organizowany był trening w mieście.

Jeden z pierwszych treningów organizowanych jako Gdyńska Akademia Parkour

PARTNERZY