26 stycznia 2018

Poznaj GAP!

KILKA SŁÓW O NAS


Gdyńska Akademia Parkour to przede wszystkim społeczność ludzi z pasją do Parkour i Freerunningu. Prowadzimy zaawansowane treningi tych dyscyplin, zaszczepiamy pasję i dzielimy się doświadczeniem. Organizujemy również warsztaty i treningi plenerowe.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy z Klubu Sportowego Movement z kilkunastoletnim doświadczeniem w treningach Parkour i Freerunning.

 

NASI TRENERZY

Dawid Czostków

Grupa: Średnia i Zaawansowana
Szerzej znany jako “Lisu”, trenuje Parkour od ponad 10 lat, prowadził wiele warsztatów, skoczny jak sarna. Jego atutem są silne nogi i technika monkey preca.

Paweł Chabrowski

Grupa: Początkujaca i Średnia
Szerzej znany jako “Chaber”, instruktor fitness, jeden z pierwszych “skaczących” w Gdyni, skarbnica wiedzy, trenuje od ponad 15 lat, charakteryzuje się niezwykłą odwagą oraz zawziętością podczas swoich treningów. Bardzo dokładny i konsekwentny trener.

Szerzej znany jako “Bruce” – instruktor Fitness, trenuje parkour od 12 lat, należał do pierwszej trójmiejskiej grupy parkour “TSP – Trójmiejska Scena Parkour”, człowiek o wyluzowanej naturze, specjalista od treningów wytrzymałościowych i rozciągania.

Łukasz Nowak

Grupa: Forever Young 18+ Podstawowa
Szerzej znany jako “krimek” – instruktor Fitness, instruktor parkour, wychowawca kolonijny. Specjalista od treningów akrobatycznych. Jego specjalność to gwiazda bez rąk.

FILMY Z ZAJĘĆ NA SALI I W TERENIE

Zobaczcie jak wyglądała strefa parkour na zakończenie lata 2019 i co się działo na warsztatach, które odbyły się na bulwarze w Gdyni.

Movement Vlog z sezonu 2018/2019

Filmy przedstawiające warsztaty w terenie w roku 2018 podczas trwania wakacji , kiedy sala jest nieczynna. Co sobotę organizowany był trening w mieście.

Jeden z pierwszych treningów organizowanych jako Gdyńska Akademia Parkour

PARTNERZY