26 stycznia 2018

Poznaj GAP!

KILKA SŁÓW O NAS


Gdyńska Akademia Parkour to przede wszystkim społeczność ludzi z pasją do Parkour i Freerunningu. Prowadzimy zaawansowane treningi tych dyscyplin, zaszczepiamy pasję i dzielimy się doświadczeniem. Organizujemy również warsztaty i treningi plenerowe.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy z Klubu Sportowego Movement z kilkunastoletnim doświadczeniem w treningach Parkour i Freerunning.

 

NASI TRENERZY

ŁUKASZ NOWAK – Trener ,,Krimek,,  współzałożyciel 2 klubów sportowych. Związany ze sportem od ponad 15 lat. trenował Akrobatyke, Tricking, aktualnie Parkour. Zajecia prowadzi od ponad 10 lat. Ma doświadczenie jako wychowawca na obozach sportowych. Ukończył kurs Fitness. Aktualnie jest Prezesem Uczniowskiego Klubu Sportowego Parkour Gdynia i prowadzi zajęcia w Gdyńskiej Akademi Parkour. 

PAWEŁ CHABROWSKI – Trener ,,Chaber,, współzałożyciel 2 klubów sportowych. Trenuje parkour od 18 lat. Jest jednym z pierwszych osób trenujących parkour w Polsce i posiada duże doświadczenie w tym sporcie.  Zajęcia prowadzi od ponad 10 lat. Ukończył kurs asystenta parkour. Aktualnie jest Wice Prezesem Uczniowskiego Klubu Sportowego Parkour Gdynia i prowadzi zajęcia w Gdyńskiej Akademi Parkour. 

DAWID CZOSTKÓW – Trener ,,Lisu,, Członek zarządu UKS Parkour Gdynia. Trenuje Parkour od ponad 10 lat. Posiada on dużą siłę która przekłada się na dalekie skoki. jego ulubiona technika to Monkey prec.  Przygodę z prowadzeniem zajęć rozpoczął w naszym klubie około 5 lat temu. Ukończył kurs asystenta parkour. 

Zapraszmay na treningi personalne z trenerem ,,Lisem,, 

Numer kontaktowy : 516524996

JACEK  HILDERBRANDT  – Jest przedstawicielem młodego pokolenia.  Od najmłodszych lat uczęszczał na zajęcia sportowe. Od roku jest asystentem trenera i uczy kolejne pokolenie. Brał udział w kilku zawodach Parkourowych. Jego mocna strona są silne nogi, salto do przodu zrobi w każdych warunkach. 

Лёша Коваленко – Jest przedstawicielem młodego pokolenia.  Od najmłodszych lat uczęszczał na zajęcia sportowe. Od roku jest asystentem trenera i uczy kolejne pokolenia. Udało mu się zająć wysokie miejsca w zawodach parkour. Jego mocną stroną jak i słabą stroną jest wzrost. Jednak nie przeszkadza mu to w nauce różnych ewolucji. 

FILMY I VLOGI GAP

Zobaczcie jak wyglądała strefa parkour na zakończenie lata 2019 i co się działo na warsztatach, które odbyły się na bulwarze w Gdyni.

Movement Vlog z sezonu 2018/2019

Filmy przedstawiające warsztaty w terenie w roku 2018 podczas trwania wakacji , kiedy sala jest nieczynna. Co sobotę organizowany był trening w mieście.

Jeden z pierwszych treningów organizowanych jako Gdyńska Akademia Parkour

PARTNERZY