26 stycznia 2018

Poznaj GAP!


Gdyńska Akademia Parkour to przede wszystkim społeczność ludzi z pasją do Parkour i Freerunningu. Prowadzimy zaawansowane treningi tych dyscyplin, zaszczepiamy pasję i dzielimy się doświadczeniem. Organizujemy również warsztaty i treningi plenerowe.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy z Klubu Sportowego Movement z kilkunastoletnim doświadczeniem w treningach Parkour i Freerunning.

 

NASI TRENERZY

Krystian Czaplicki

Grupa: Pro Parkour
Szerzej znany jako “Czapla”, trenuje parkour od 11 lat, członek KS Movement od samego początku, prowadzi zajęcia sportowe z trudną młodzieżą, zaraża ludzi swoją pozytywną energią, prowadząc zajęcia stawia na dyscyplinę i ciężką prace.

Marcin Piotrkowski

Grupa: Beginners+
Szerzej znany jako “Steven”, trenuje Parkour od ponad 13 lat, prowadził wiele warsztatów, w swoich treningach kładzie duży nacisk na aspekt techniczny i siłowy.

Dariusz Oryszczak

Grupa: Forever Young 25+
Szerzej znany jako “Bruce” – instruktor Fitness, trenuje parkour od 12 lat, należał do pierwszej trójmiejskiej grupy parkour “TSP – Trójmiejska Scena Parkour”, człowiek o wyluzowanej naturze, specjalista od treningów wytrzymałościowych i rozciągania.

Paweł Chabrowski

Grupa: Beginners
Szerzej znany jako “Chaber”, instruktor fitness, jeden z pierwszych “skaczących” w Gdyni, skarbnica wiedzy, trenuje od ponad 15 lat, charakteryzuje się niezwykłą odwagą oraz zawziętością podczas swoich treningów. Bardzo dokładny i konsekwentny trener.

PARTNERZY