26 stycznia 2018

Poznaj GAP!

GAP – Gdyńska Akademia Parkour

Gdyńska Akademia Parkour jest to nowa działalność mająca na celu powiększenia grona trenujących Parkour i Freerunning. Cała historia zaczyna się ponad 13 lat temu, gdzie Traceurzy z Gdyni zaczynali trenować bez sali, do treningu mieli tylko miasto.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy z Klubu Sportowego Movement, prowadzący zajęcia od 5 lat a trenujący od ponad 10 lat, każdy z nich ma swoją pozytywną osobowość jednak kwestie treningów traktują poważnie.

 

NASI TRENERZY

Krystian Czaplicki

Grupa: Pro Parkour
W społeczności parkour znany jako ”Czapla” trenuje parkour od 11 lat, członek Klubu Sportowego Movement od samego początku, często prowadzi zajęcia sportowe z trudną młodzieżą, zaraża ludzi pasją swoją zakręconą osobowością, jednak kiedy prowadzi zajęcia stawia na dyscyplinę i ciężką prace. Wielokrotny zwycięzca w zawodach ogólnopolskich oraz organizator co rocznego Między narodowego Festiwalu Parkour.

Karol Lemańczyk

Grupa: Beginners +
Instruktor Samoobrony. Jeden z pierwszych Traceurów oraz jeden z lepszych w Trójmieście. Oswojony z Parkour od przeszło 12 lat, zwolennik starego dobrego Parkour, jego znakiem rozpoznawczym jest czysta siła, która połączona z wieloletnim treningiem techniki daje niesamowite efekty. Człowiek bardzo stanowczy i rozważny, co odbija się świetnymi wynikami u uczestników jego zajęć.

Dariusz Oryszczak

Grupa: Forever Young 25+
Instruktor Fitness trenuje parkour od 12 lat, należał do pierwszej trójmiejskiej grupy parkour „TSP – Trójmiejska Scena Parkour”, w 2011 został jednym z 15 założycieli Klubu Sportowego Movement, człowiek o wyluzowanej naturze, służy pomocą na co dzień, ale także na zajęciach. Skrupulatnie pokazując krok po kroku jak osiągnąć lepsze wyniki. Specjalista od treningów wytrzymałościowych i rozciągania.

Paweł Chabrowski

Grupa: Beginners+
Instruktor fitness, Jeden z pierwszych Traceur, jest naszą skarbnicą wiedzy jeżeli chodzi o Parkour, który trenuje od ponad 13 lat. Paweł Charakteryzuje się niezwykłą odwagą oraz zawziętością podczas swoich treningów, pomagał się rozwijać nie jednemu dobremu traceur w Trójmieście.

PARTNERZY